O firmie Łomnicki-Tech :

MONTAŻ i SERWIS INSTALACJI LPG, LEGALIZACJA ZBIORNIKÓW LPGWitamy serdecznie wszystkich obecnych i przyszłych Klientów.

Od ponad sześciu lat jesteśmy na rynku prowadząc działalność jako firma Łomnicki-Tech w Ostrowie koło Ropczyc, a ponad rok temu otworzyliśmy drugi warsztat w Dębicy na obwodnicy.

Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami. Dziesiątki montaży i ciągłe serwisowanie instalacji większości producentów sprawia, że posiadamy rozległą wiedzę o autogazie, którą potrafimy zastosować w praktyce. Zajmujemy się montażem nowych instalacji ale również serwisem i naprawą instalacji, które nie zostały przez nas założone.

Ciągle poszerzamy naszą ofertę wyszukując coraz lepsze i bardziej niezawodne produkty i podzespoły do instalacji LPG. Systematycznie wprowadzamy do naszej oferty najnowsze produkty na rynku.

Widząc zapotrzebowanie wśród Klientów, poszerzyliśmy naszą ofertę o LEGALIZACJĘ ZBIORNIKÓW LPG

Wiadomość o naszym zakładzie roznosi się systematycznie coraz dalej - jakość świadczonych przez nas usług roznosiła się pocztą pantoflową.

Przyciągnęliśmy klientów z pobliskiego dużego miasta Dębicy i okolic, którzy poszukując najlepszego warsztatu w okolicy bardzo często wybierali naszą firmę, pomimo sporej konkurencji na miejscu w samej Dębicy.

W związku z tym w 2015 widząc zapotrzebowanie na nasze usługi, postanowiliśmy wejść na tamtejszy rynek. Początkowo wynajmowaliśmy budynek niedaleko domu weselnego Camelot, jednak okazał się zbyt mały jak na nasze potrzeby.

W jesieni 2015 przenieśliśmy się na obwodnicę Dębicy - wynajmujemy tutaj potężną halę, w której możemy obsługiwać kilka samochodów naraz.

Zaczynaliśmy w dwie osoby razem z bratem w przydomowym niewielkim warsztacie w Ostrowie koło Ropczyc. Po prawie 7 latach na rynku bardzo rozbudowaliśmy warsztat w Ostrowie i otworzyliśmy drugi warsztat w Dębicy, zatrudniamy stałych pracowników.

Łomnicki-Tech to stała kadra, gwarancja na wszystkie usługi oraz poważne, profesjonalne i co najważniejsze odpowiedzialne podejście do tematu autogazu.Zapraszamy !

Godziny przyjmowania klientów:

Ostrów : Poniedziałek - Piątek : ~8:30 - ~16:30

Dębica: Poniedziałek - Piątek : ~8:30 - ~16:30

Godziny pracy mogą ulegać zmianom w zależności od potrzeb - prosimy telefonicznie umawiać każdą wizytę

Sobota - nieczynne