Montaż i serwis instalacji LPG

Montaż instalacji LPGW naszej firmie możliwa jest do wykonania usługa montażu instalacji LPG. Stosowane przez nas systemy pochodzą od polskich producentów: firmy KME-NEVO, firmy ALEX – OPTIMA, firmy AG CENTRUM – ZENIT BLUE i BLACK BOX oraz oczywiście najpopularniejszej polskiej firmy STAG – QBOX, QNEXT.

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była jak na najwyższym poziomie. Ponadto, w trosce o Państwa czas staramy się wykonać pracę w jak najszybszym terminie. Montaż instalacji LPG wraz z regulacją wykonywana jest w czasie 8 do 16 godzin. Wykorzystujemy najlepszej jakości materiały. Dotyczy to opasek samozaciskowych sprężystych, węży gumowych, wtryskiwaczy gazowych, reduktorów i filtrów odstojnikowych z wymiennymi wkładami.

Wszystkie samochody po tym, jak zostanie zakończony montaż LPG, są ustawiane uwzględniając korekty OBD. Każdy samochód po zamontowaniu instalacji LPG jest poddawany próbie drogowej w różnych, zmiennych warunkach z różnymi prędkościami oraz pod różnymi obciążeniami. Właściwa regulacja instalacji LPG stanowi podstawę bezpiecznej i ekonomicznej jazdy. Zapobiega to potrzebie dodatkowych wizyt w warsztacie, a tym samym ogranicza Państwa koszty.

Jeżeli wymaga tego samochód (bezpośredni wtrysk benzyny, auto z turbiną, duża pojemność silnika) lub użytkownik jest zainteresowany taką usługą – kalibrację sterownika wykonujemy przy wykorzystaniu sondy szerokopasmowej AFR. Usługa ta wykonywana jest zarówno na wolnych obrotach, jak również przy wyższej prędkości, którą osiągamy podczas jazdy na autostradzie.

Zapewniamy gwarancję na nasze usługi na okres 36 miesięcy bez limitu kilometrów, pod warunkiem przeprowadzania regularnych serwisów instalacji w naszej firmie.