O firmie

Firma Łomnicki-Tech powstała w 2010 roku. Nasza działalność od początku była ukierunkowana ściśle w kierunku autogazu. Pierwszą homologację uprawniającą do montażu instalacji gazowych uzyskaliśmy w firmie Landi Renzo Polska. Później wszystko potoczyło się bardzo szybko – kolejne wpisy na homologację najlepszych polskich producentów instalacji LPG dodawaliśmy średnio co kilka miesięcy.

Ogromne zapotrzebowanie na fachowy warsztat z godnymi zaufania pracownikami w okolicy sprawiło że pojawili się klienci z wszystkimi obecnymi na rynku markami i modelami samochodów. Spowodowało to duży wzrost naszego doświadczenia zawodowego. Jesteśmy samoukami – nikt z nas nie pracował wcześniej w żadnym warsztacie LPG – wszystko co umiemy i sposób w jaki pracujemy zawdzięczamy swojej ciężkiej i wytrwalej pracy. Nigdy nie baliśmy się wyzwań – czasami problem drążyliśmy bardzo długo zanim pojawiło się rozwiązanie – dzięki temu zyskaliśmy uznanie w oczach wielu klientów i partnerów handlowych. Pojawili się pierwsi pracownicy – pracy było tak dużo że wiecznie brakowało rąk do pracy. Najlepsi pracownicy z tamtego okresu pracują w tej chwili na kierowniczych stanowiskach w naszej firmie.

W 2015 roku poszerzyliśmy działalność o legalizację zbiorników LPG, okazało się to kolejnym dobrym pomysłem – idealnie trafiliśmy w zapotrzebowanie na rynku. Po wielu miesiącach mozolnego spełniania kolejnych wytycznych Transportowego Dozoru Technicznego udało się! Jesteśmy jako jedna z 4 firm na podkarpaciu, która zajmuje się legalizacją zbiorników LPG. W tej dziedzinie tak samo jak w temacie autogazu podjęliśmy się badania wszystkich bez wyjątku zbiorników LPG, nawet takich których badanie jest ciężkie i kłopotliwe i takich których nie bada konkurencja. W 2016 roku otworzyliśmy drugi oddział w Dębicy, po kolejnych zmianach adresu zostaliśmy bez miejsca do pracy – nie udało się wynająć żadnego odpowiedniego warsztatu. W międzyczasie pojawiła się możliwość wynajęcie warsztatu w Rzeszowie pozostałego po jednej z najstarszych firm na rynku w naszym regionie a mianowicie po firmie EKSA. Skorzystaliśmy z tej możliwości i od lutego 2018 roku jesteśmy w Rzeszowie. Na potrzeby rynku Rzeszowskiego stworzyliśmy markę SuperGas Rzeszów i działamy pod nią od lutego bieżącego roku. Czy to koniec naszego rozwoju? Jak można wywnioskować z naszej historii na pewno nie. Planujemy poszerzyć działalność o profesjonalną diagnostykę komputerową i prawdopodobnie elektrykę i elektronikę samochodową, co z tego wyjdzie pokaże przyszłość.

Współpracujemy z najlepszymi na ryku firmami produkującymi instalacje i części do instalacji LPG w Polsce takimi jak, Alex, KME, STAG, PALACAR, LPG TECH oraz z włoską firmą Landi Renzo i Elpigaz